Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя та прізвище
Ваш телефон
Ваш Email
Країна доставки (лише Україна)
Місто доставки
Адреса доставки (або відділення пошти)
Доставка
 
 
Передплата банківською карткою (Visa, Mastercard) через WayForPay
(Комісія платника становить 1%)
Ми використовуємо cookies на сайті
OK
ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ
ЗДІЙСНЮЮЧИ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ HU-KH.COM, ПОКУПЕЦЬ АВТОМАТИЧНО ПОГОДЖУЄТЬСЯ З УМОВАМИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ, ВИКЛАДЕНИМИ НИЖЧЕ.

УМОВИ ОБМІНУ/ПОВЕРНЕННЯ:1. ПОКУПЕЦЬ МАЄ ПРАВО ПОВЕРНУТИ ЧИ ОБМІНЯТИ ПРИДБАНИЙ ТОВАР НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, ЯКЩО ВІН НЕ ЗАДОВІЛЬНИВ ЙОГО ЗА КОЛЬОРОМ, ФАСОНОМ, РОЗМІРОМ АБО З ІНШИХ ПРИЧИН. (Ч. 1 СТ. 9 ЗАКОНУ УКРАЇНИ №1023 ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ)
2. ОБМІН МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ НА АНАЛОГІЧНУ РІЧ ІНШОГО РОЗМІРУ ЗА УМОВИ ЇЇ НАЯВНОСТІ АБО НА ІНШУ РІЧ В АСОРТИМЕНТІ.
3. ОБМІН ТОВАРУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 3-ЬОХ РОБОЧИХ ДНІВ З МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ І ОГЛЯДУ ПОВЕРНЕНОГО ТОВАРУ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ В АСОРТИМЕНТІ МАГАЗИНУ ТОВАРУ НА ОБМІН.
4. ПОКУПЕЦЬ МАЄ ПРАВО ПОВЕРНУТИ РІЧ ЗА УМОВИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЇЇ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ (У ТОМУ Ж СТАНІ, В ЯКОМУ РІЧ ЙОМУ НАДІЙШЛА, В ОРИГІНАЛЬНІЙ УПАКОВЦІ АБО Ж В КОРОБЦІ НОВОЇ ПОШТИ). УМОВИ ТРАНСПОРТУВАННЯ МАЮТЬ БУТИ МАКСИМАЛЬНО СПРИЯТЛИВІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ РЕЧІ. РЕЧІ, НАДІСЛАНІ БЕЗ НАЛЕЖНОГО ПАКУВАННЯ В ПАКЕТІ НОВОЇ ПОШТИ, ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.
5. ПОКУПЕЦЬ МАЄ ПРАВО ПОВЕРНУТИ ПРИДБАНУ РІЧ ЗА УМОВИ, ЯКЩО РІЧ:
- НЕ НОСИЛАСЯ
- НЕ ВИКОРИСТОВУВАЛАСЯ ДЛЯ ФОТО- ЧИ ВІДЕОСЕСІЙ
- НЕ ПІДДАВАЛАСЯ РІЗНОГО РОДУ МАНІПУЛЯЦІЯМ (ПРАННЯ, ПІДШИВАННЯ, ПІДРІЗАННЯ)
- МАЄ НА СОБІ ВСІ БІРКИ ТА ЕТИКЕТКИ
- НЕ МАЄ СЛІДІВ НОСКИ, ПЛЯМ (ЗОКРЕМА, ВІД ДЕЗОДОРАНТУ ТА ТОНАЛЬНОГО КРЕМУ), СТОРОННІХ ЗАПАХІВ (ЗОКРЕМА, ДЕЗОДОРАНТУ ЧИ ПАРФУМІВ)
6. ПОКУПЕЦЬ МАЄ ПРАВО РОЗІРВАТИ УКЛАДЕНИЙ НА ВІДСТАНІ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ШЛЯХОМ ОФІЦІЙНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРОДАВЦЯ ПРО ЦЕ (НАДІСЛАВШИ ВІДПОВІДНУ ФОРМУ) ТА ПОВЕРНУТИ ПРИДБАНИЙ ТОВАР ПРОТЯГОМ 14 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ З МОМЕНТУ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ (НЕ РАХУЮЧИ ДНЯ ДОСТАВКИ) АБО ЗА АДРЕСОЮ ПОКУПЦЯ. (СТ. 13 ЗАКОНУ УКРАЇНИ №1023 ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ)
7. РЕЧІ, ВИГОТОВЛЕНІ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМИ МІРКАМИ КЛІЄНТА (ЗОКРЕМА, ПОШИТІ НА ЙОГО ЗРІСТ) ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. (Ч. 5 СТ. 13 ЗАКОНУ УКРАЇНИ №1023 ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ)
8. РЕЧІ, ЯКІ БУЛИ ДОСТАВЛЕНІ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ, ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.
9. УСІ ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ОБМІНОМ ЧИ ПОВЕРНЕННЯМ ТОВАРУ, ПОКРИВАЄ ПОКУПЕЦЬ.
10. НЕ ВКАЗУЮЧИ ПОВНУ ВАРТІСТЬ ТОВАРУ ПРИ ПОВЕРНЕННІ, ПОКУПЕЦЬ ПОГОДЖУТЬСЯ ОТРИМАТИ ВІД НОВОЇ ПОШТИ КОМПЕНСАЦІЮ В РОЗМІРІ ВКАЗАНОЇ СУМИ У ВИПАДКУ ПОШКОДЖЕННЯ ЧИ ЗАГУБЛЕННЯ ПОСИЛКИ.
11. КОШТИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ПОКУПЦЕВІ ПЛАТІЖНОЮ СИСТЕМОЮ WAYFORPAY ПРОТЯГОМ 7 РОБОЧИХ ДНІВ З МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ ПРОДАВЦЕМ ПОВЕРНЕНОГО ТОВАРУ.

ПРОДАВЕЦЬ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВІДМОВИТИ ПОКУПЦЮ У ПОВЕРНЕННІ ТОВАРУ, ЯКЩО НЕ ВИКОНАНИЙ ОДИН З ПУНКТІВ ДАНИХ УМОВ.


ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ОБМІНУ ЧИ ПОВЕРНЕННЯ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ВІДПОВІДНУ ФОРМУ
МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АДРЕСИ ВІДПРАВКИ ПРОТЯГОМ 1 РОБОЧОГО ДНЯ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ВАШОЇ ФОРМИ.